مرجع مشاغل، ابزار و تجهیزات صنایع چوب و فلز

 

چه کمکی به من
میکنه؟

 

وب سایت ADVEX یک بانک اطلاعات در زمینه معرفی مشاغل، ابزار و تجهیزات تخصصی صنایع چوب و فلز هستش.
به این معنا که ما فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت تبلیغاتی نیستیم و با دست و دلبازی تمام، کلیه اطلاعاتی که برای جمع آوری شان زحمت کشیده و حتی هزینه کردیم را دراختیار کاربران و مخاطبین خود قرار می دیم.
تنها منبع تامین هزینه ها و درآمد ADVEX از محل اسپانسرینگ هستش.

 
 

چـرا ثبت نام کنــــم؟

 

 اول: اینکه شما با این کار واحد صنفی و یا ابزارآلات خودتون را دارای جایگاه در موتور جستجوی Google می کنین، چون ADVEX در این موتور جستجو کاملا  شناخته شده است و می تونه به رشد و فراگیری کمک زیادی کنه.
 

 
   ویژگی های رقابتی ثبت اطلاعات در وب سایت ادوکس  دوم: اینکه در بازار رقابتی فعلی هر چقدر بیشتر و راحت تر دیده بشین و در دسترس باشین، بالطبع شانس انتخاب شدنتون هم بیشتر میشه. در ضمن خیلی از شرکت ها و کارخانه های صنعتی تامین کننده هاشون را از این راه پیدا می کنن.  
  بعدم اینکه با ثبت نام از ما حمایت می کنین تا بتونیم بانک اطلاعاتی کاملی را برای جامعه صنعتی ایران به نمایش بزاریم.
در ضمن ثبت اطلاعات واحدهای صنفی کاملا رایگان هستش و می تونین در هر زمان آنرا ویرایش و یا حتی حذف کنین که البته درخواست ما اینه که حذف نکنین لطفا
 

حالا ثبت نام کردم ،
 بعدش چی ؟

 

شما با تکمیل و ارسال فرم رایگان از طریق کلیک در اینجا ، اطلاعات خودتان را در دیتابیس اختصاصی وب سایت ما ثبت می کنین.
به مرور زمان و با قدرتی که ADVEX در جستجو داره، در نتایج جستجوی گوگل به واسطه و ب سایت ما دیده می شید. کاربران با کلیک کردن بروی نام شما به کلیه اطلاعاتی که خودتان در اختیار مان گذاشته بودین دسترسی خواهند داشت و می تونن با شما تماس گرفته و منجر به خرید و فروش بشه.

 
 

ADVEX برای من
دیگه چی داره ؟

  امکانی را در بخش جستجوی ابزار فراهم کردیم که واحد های صنفی می تونن ابزارهایی که می فروشند را انتخاب کرده و خودشون رو به عنوان فروشنده آن معرفی کنن. مثلا اینجا، کلیک کنین و پائین صفحه را ببینین ! این کار یک مزیت رقابتی عالی برای کسانی که آگهی میدن هستش که کاربر دیگه به دنبال فروشنده آن ابزار نمی گرده و مستقیم با دیدن اطلاعات، تماس میگیره. با توجه به آمارهای موجود از آنالیزور وب سایت، به شما اطمینان میدیم که فایده اش بیشتر از مقدار هزینه ای هست که پرداخت می کنین.

ابزاری
که می خوام نیست !؟

 

درسته! قبول داریم کم و کسری هایی در اطلاعاتمان هست آنرا هم بزارین به پای جوان و نو پا بودن ADVEX.
اگر شما صاحب کالا هستین و یا بتونین معرف ما پیش شرکتهای بازرگانی باشین تا باهاشون برای ورود اطلاعات ابزار، مذاکره کنیم که خیلی عالیه و دستتان را به گرمی می فشریم.
اگر هم مایل نبودین هم اشکال نداره. شما زحمت بکشین به ما تذکر بدین که محصولات کدام برندها معتبر و قابلیت اضافه شدن به بانک اطلاعاتی ما را داره، بالاخره خودمون راه ارتباط گرفتن با آن شرکت را پیدا می کنیم !

 

از این که ADVEX جزء انتخاب های شماست خوشحال و سپاسگزارم
مدیر وب سایت

 

 

 

  
دی ان ان evoq