مرجع مشاغل، ابزار و تجهیزات صنایع چوب و فلز

 

 سلام کاربر گرامی،

 همانطور که ملاحظه می کنید در ساختار وب سایت ما، منو کاربرد زیادی نداشته و ADVEX مبتنی بر موتور جستجوی پیشرفته می باشد. به این معنا که شما در هر بخش از امکانات این وب سایت امکان جستجوی کلمه مورد نظر خود را خواهید داشت و به این وسیله اطلاعات به صورت مستقیم و بدون اتلاف وقت و انرژی به شما نمایش داده خواهد شد.

به جهت راحتی عملکرد توضیحات مختصری در ادامه ارائه شده است. لطفا مطالعه کنید.

 

 

لیست مشاغل

 

 
 
این بخش یکی از قدرتمندترین بخشهای وب سایت ADVEX می باشد. شما بنا بر نیاز خود می توانید نام محصول، نام شخص، نام فروشگاه، عنوان کاری، شهر و هر کلمه ای که در ذهن دارید را در کادر طوسی رنگ تایپ کرده و دکمه Enter را فشار دهید و یا بر روی  کلیک کرده، کلمه مورد نظر شما و تمامی کلمات مشابه آن جستجو و نتیجه برایتان لیست خواهد شد. با کلیک بروی جزئیات اطلاعات کامل ثبت شده قابل مشاهده می باشد. کافیست این بخش را امتحان کنید تا شما هم با هیجان و جذابیت جستجوی پیشرفته بیشتر آشنا شوید !

 

 

ثبت اطلاعات نقشه

 

 شما می توانید اطلاعات واحد صنفی، شماره های تماس، ایمیل، آدرس پستی، محصولات پر فروش  هر آنچه که برای معرفی خود لازم می دانید را به صورت رایگان به ثبت برسانید تا علاوه بر دیده شدن در لیست مشاغل شانس حضور در فهرست جستجوهای گوگل را هم به واسطه ADVEX به دست آورید. لطفا این بخش را به همکاران خود پیشنهاد و توصیه کنید. تشکر !

 

 

جستجوی ابزار

 

این بخش مکمل قسمت لیست مشاغل است. شما می توانید با درج نام کالا دکمه Enter را فشار دهید و یا بر روی  کلیک کرده تا محصول مورد نظر شما جستجو و تصاویر، جدول فنی، مشخصات فنی، قیمت و ... نمایش داده شود. همچنین محصولات بر اساس کاربرد و برند نیز چیده شد ه اند تا شما به راحتی و در کمترین زمان بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.