مرجع مشاغل، ابزار و تجهیزات صنایع چوب و فلز

 

 ماموریت Advex

با توجه به اینکه هدف اصلی ما برطرف کردن نیازهای مصرف کنندگان و همچنین دسترسی تولیدکنندگان به وسایل مورد نیاز است، سعی داریم تا محصولات صنعتی را به طور دقیق بررسی کرده و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این، معرفی فعالان صنایع چوب و فلز شاغل در تهران به شهرستانهای دیگر را نیز به عنوان دیگر وظایف خود تعریف کرده ایم. این معرفی ضمن مطرح کردن نحوه فعالیت صنایع چوب و فلز، آدرس دقیق محل فعالیت آنها را نیز در بر می گیرد. ایجاد یک دایره المعارف مصور از ابزارآلات و کالاهای صنعتی نیز از جمله مسئولیت های دیگر ADVEX محسوب می شود.

 

همه این موارد با وجود تیم متخصص امکانپذیر شده است. تیم ADVEX متشکل از متخصصین حوزه تولید محتوا، پشتیبان سایت، محقق، صنعتگران باسابقه و ناظر بر کیفیت تولید محتواست. هدف اصلی از همه این تشکیلات، ارائه اطلاعات دقیق و مفید برای بازدیدکنندگان و اعضای محترم سایت می باشد. چرا که سعی کرده ایم با در نظر گرفتن نیازهای واقعی مشتریان محصولات صنعتی، محتوای مفید و با کیفیتی را منتشر کنیم.

 

برقراری ارتباط با مخاطبان و اعضای سایت برای شناخت نیازها و توقعات آنها از محصولات، یکی دیگر از اهداف ما در این زمینه است. به همین دلیل سعی کردیم با حضور مستقیم در بورس بازار ابزار فروشان تهران ( خیابان امام خمینی و محدوده حسن آباد)، کاستی ها و مشکلات این بازار را شناخته، مرتفع کرده و با کاهش هزینه های تبلیغات علاوه بر کمک به مشتریان، فروشندگان را نیز یاری دهید.

 

در طی مطالعات و تحقیقات گسترده ای که در این زمینه انجام شد، ایده اولیه ADVEX شکل گرفت که در آن ایجاد یک بانک اطلاعات مفید با کمترین تبلیغات خارج از واقعیت، سعی در معرفی بهترین محصولات را داشته ایم. اگر علت آن را عدم اطلاع کافی برخی از مشتریان نسبت به محصولات بدانیم، اغراق نکرده ایم. در واقع گاهی مشکلات ناشی از عدم اطلاع صحیح مشتریان از برخی محصولات صنعتی، منجر به خریدی بی کیفیت شده که نهایتا آنها را نسبت به تمام محصولات بدبین می کند. بنابراین برای همراه ساختن شما با بازار صنعتی، روش های بهترین خرید و در عین حال نحو استفاده از ابزارها را نیز شرح  می دهیم.

  

    
 

داشتن دانش فنی مرتبط و شناخت کافی از وضعیت بازار، یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در تجارت محسوب می شود. بر این اساس تلاش کردیم تا اطلاعات مفیدی در زمینه صنایع مختلف کشور را در اختیار شما قرار دهیم. هدف ما از این کار ایجاد شرایط اعتماد  بین بازارهای عرضه و تقاضا می باشد. از خدمات ADVEX در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • انتشار اطلاعات به صورت رایگان با ثبت عضویت کاربران
 • انتشار اطلاعاتی در مورد صنایع چوب و فلز به صورت کامل
 • قرار دادن اطلاعات مفید در رابطه با مشاغل صنعتی
 • نحوه کار با ابزارهای صنعتی و خانگی
 • نکاتی در رابطه با خرید برخی از وسایل برقی، بادی و شارژی
 • چگونگی راه اندازی یک کارگاه و لوازمات مورد نیاز برای شروع کار
 • ارائه اطلاعات فنی و مشخصات کامل ابزارهای الکتریکی، بادی و شارژی
 • دسته بندی محصولات صنعتی بدون تبلیغات و جانبداری یکطرفه
 • امکان دسترسی تمامی کاربران اینترنتی به مطالب و محتواها حتی بدون عضویت در سایت
  
 

 توصیه نامه ها Advexحق مصرف کننده ی کالای صنعتی است که بتواند قبل از خریداری و صرف بودجه برای کالای مورد نیاز خود از یک مرجع معتبر، اطلاعات کاملی در زمینه های فنی و تکنیکی و به دور از تبلیغات هیجانی فروشندگان و فارغ از جذابیت های ظاهری، تهیه نماید. وب سایت ADVEX فضای تخصصی در زمینه ی معرفی، اطلاع رسانی کاربردی و مقایسه کالاهای مرغوب برای عرضه کنندگان و مصرف کنندگان محصولات بازار صنعت ایران فراهم آورده است. 

مهندس وحید حیدری نیا - مدیر فروش دنیای ابزار ماشین (FORCE)

وب سایت ADVEX.ir اگر چه هنوز جوان است، اما همین که توانسته با ايجاد فضایی نو و متفاوت به جریان آزاد اطلاعات تخصصی صنعتی در اینترنت کمک قابل توجه ای داشته باشد، شایان تقدیر است. این امرباعث ايجاد رقابتي سالم بين فعالان ماشین ابزار صنعتی گردیده و خود نشان‌دهنده کاردانی و شناخت نیازهای بازار، که یکی از نقاط قوتشان محسوب می گردد، و راه درستی است که اين تیم در پيش گرفته‌اند.

مهندس حسین مهربان - مدیر عامل سپیدان صنعت (POWER - STORM - LAMINA)

 سلام می خواستم بابت سایت فوق العاده شما (ADVEX) تشکر کنم. واقعا اطلاعات ارزشمندی داره بیشترش به درد آدم می خوره 1 خسته نباشید به همکاراتون بگید از طرف من. با آرزوی پیشرفت روزا افزون برای شما و همکارانتون

آقای بنیامین امیری - از کاربران محترم وب سایت

 

    
 

 

چشم انداز Advex
 
 • اهداف ADVEX در آینده

فعالیت حال حاضر ما به موارد فوق الذکر محدود شده اما سعی داریم تا در آینده ای نه چندان دور، فعالیت های خود را در زمینه های زیر گسترش دهیم:

 1. معرفی برندهای شناخته شده در حیطه بانکهای اطلاعاتی مختص به صنایع فلز و چوب کشور
 2. قرار دادن اطلاعات درست در سایت به منظور رفع کلیه نیازهای کاربران سایت
 3. ایجاد ارتباط بین صنوف صنعتی شهرستانها با تهران و بالعکس و ایجاد واسطه اطلاعاتی معتبر برای مشتریان و فروشندگان

 

 • اهمیت ADVEX

کمک به شناخت نیازهای بازار و نوآوری در رفع این نیازها می تواند به رونق صنایع داخلی و در نتیجه رشد اشتغالزایی کمک کند. همچنین کمک به رشد صنایع داخلی و افزایش توان رقابتی آنها با سایر برندهای معروف جهانی از جمله مزایای فعالیت ADVEX می باشد.

 

 • ارائه تبلیغات نوین الکترونیکی

همگامی با تبلیغات الکترونیکی در فضای اینترنتی به یکی از جدیدترین روش های کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده است. در این زمینه شاهد رشد تبلیغات اینترنتی به اشکال مختلف هستیم. ما نیز سعی کرده ایم تا فروشندگان و عرضه کنندگات محصولا صنعتی و ابزارها را از طریق ADVEX برجسته کنیم.