مرجع مشاغل، ابزار و تجهیزات صنایع چوب و فلز

 

نشریه ماهنامه ابزار و یراق

توسط ادوکس

 با توجه به رشد همه جانبه اطلاعات و دانش دست اندرکاران صنعت کشور - اعم از تولید کنندگان، واردکنندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان - به راستی احساس نیاز به نشریه ای با مطالب و مقالات تخصصی در این حیطه به وجود آمد و چه هوشمندانه دوستان ما در نشریه ابزار و یراق اقدام به تولید محتوایی چنین مجله ای کردند. 

ماهنامه ابزار و یراق، اولین و تنها نشریه در زمینه صنایع مربوط به ابزار و یراق می باشد که موضوعاتی همچون مصاحبه با صاحبان صنایع و تولید کنندگان، مقالات علمی، گزارشات، آموزش ها، معرفی تازه های بازار ابزار، اخبار اقتصادی داخلی و جهانی، قبول تبلیغات مرتبط و مقایسه ابزارآلات تلاشی بی وقفه در جهت اطلاع رسانی صحیح به بخش دولتی صنعت، بخش خصوصی، تولید کنندگان ابزار و یراق و مردم را داراست.

نشریه ماهنامه تخصصی ابزار و یراق به همت والای سرکار خانم آبام در مقام مدیرمسئول و سردبیر تدوین و به چاپ می رسد که جای بسی تقدیر و همینطور حمایت دارد.

وب سایت ADVEX.ir همچنان بر راستای رسالت خود که همانا اولین بودن می باشد، توانسته است با عوامل و مدیریت مجله ابزار و یراق همکاری های خوب و مثمر ثمری را داشته و در کنار آن از تجربیات ارزشمند ایشان بهره مند شود. به امید روزهای پر بار تر برای این مجله وزین و ارزشمند و حمایت فعالان صنعت کشور از آن.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
    
دی ان ان evoq