ماموریت Advex

قبل از هر سخنی لازم به یادآوری می دانیم که وب سایت ADVEX تنها یک مرجع معرفی مشاغل، ابزارآلات و ماشین آلات با تمرکز ویژه بر صنایع چوب و فلز می باشد. ما فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت تبلیغاتی صرف نیستیم ! 

با توجه به رشد چشم گیر فعالیت در فضاهای مجازی، اطلاع رسانی صحیح و معرفی واقعی محصولات جهت شناخت و افتراق بین کالاهای با کیفیت و کم کیفیت تا حدودی مشکل شده است. ابزار و ماشین آلات صنعتی نیز با این معظل دست به گریبان است. در تمام مدت فعالیت (از سال 1389) وب سایت ADVEX سعی کرده است به این مهم وفادار باقی مانده و بدون جانبداری به معرفی و در ج اطلاعات صحیح و مطابق با واقعیت ابزار و ماشین الات صنعتی بپردازد زیرا مخاطب عمده ی ما قشر مصرف کنندگان هستند و برای ایجاد ارتباط موثر و ماندگار، راهکاری بهتر از صداقت پیدا نکردیم.

ADVEX در ایجاد گروه بندی های ابزار و ماشین آلات نهایت دقت را به کار گرفته تا کاربران گرامی با صرف کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب خود رسیده و دچار سردرگمی نشوند. بنابراین دسته بندی ها بر اساس کاربرد و برندهای هر یک ایجاد شده اند. این دقت نظر در خصوص جمع آوری اطلاعات مشاغل مرتبط نیز صورت گرفته و تلاش شده انسجام محتوایی وب سایت حفظ شود. فروشگاه هایی که در صنایعی از قبیل ساختمان و یا مواد مصرفی فعالیت می کنند در حیطه موضوعی ما نیستند به همین خاطر از دوستانی که نسبت به عدم درج اطلاعاتشان در وب سایت، گلگی داشتند صمیمانه عذر خواهی می کنیم.

در خصوص تولید محتوا های آموزشی، تیم تحریریه ما ضمن تعامل با صنعتگران با سابقه و فروشندگان تحصیل کرده توانسته اند مقالات باکیفیت و کاربردی را تدوین کرده و انتشار دهند. خوشحال هستیم دوستان و بزرگان ما ناظر بر مقالات درج شده هستند و در این راه ما را همراهی می نمایند.  

جهت دریافت راهنمایی در خصوص همکاری با ما، لطفا فایل PDF زیر را ملاحظه نمائید.

    
 

 توصیه نامه ها Advexحق مصرف کننده ی کالای صنعتی است که بتواند قبل از خریداری و صرف بودجه برای کالای مورد نیاز خود از یک مرجع معتبر، اطلاعات کاملی در زمینه های فنی و تکنیکی و به دور از تبلیغات هیجانی فروشندگان و فارغ از جذابیت های ظاهری، تهیه نماید. وب سایت ADVEX فضای تخصصی در زمینه ی معرفی، اطلاع رسانی کاربردی و مقایسه کالاهای مرغوب برای عرضه کنندگان و مصرف کنندگان محصولات بازار صنعت ایران فراهم آورده است. 

مهندس وحید حیدری نیا - مدیر فروش دنیای ابزار ماشین (FORCE)

وب سایت ADVEX.ir اگر چه هنوز جوان است، اما همین که توانسته با ايجاد فضایی نو و متفاوت به جریان آزاد اطلاعات تخصصی صنعتی در اینترنت کمک قابل توجه ای داشته باشد، شایان تقدیر است. این امرباعث ايجاد رقابتي سالم بين فعالان ماشین ابزار صنعتی گردیده و خود نشان‌دهنده کاردانی و شناخت نیازهای بازار، که یکی از نقاط قوتشان محسوب می گردد، و راه درستی است که اين تیم در پيش گرفته‌اند.

مهندس حسین مهربان - مدیر عامل سپیدان صنعت (POWER - STORM - LAMINA)

 سلام می خواستم بابت سایت فوق العاده شما (ADVEX) تشکر کنم. واقعا اطلاعات ارزشمندی داره بیشترش به درد آدم می خوره 1 خسته نباشید به همکاراتون بگید از طرف من. با آرزوی پیشرفت روزا افزون برای شما و همکارانتون

آقای بنیامین امیری - از کاربران محترم وب سایت