مرجع مشاغل، ابزار و تجهیزات صنایع چوب و فلز

 

 سلام کاربر گرامی،

همانطور که آشنا هستید وب سایت اَدوکس به معرفی کامل ابزار و ماشین آلات صنایع چوب و فلز می پردازد. در همین راستا شرایطی را فراهم آورده تا پل ارتباطی مفید و قوی بین مصرف کننده و فروشندگان ایجاد شود. بنابر این مخاطبین بعد از مقایسه و انتخاب وسیله / وسایل مورد نظرشان با اطمینان خاطر بتوانند فروشگاه مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایند.

جهت آشنایی با سیستم درج آگهی متنی در ادامه به معرفی روش کار می پردازیم.

 

ثبت گروهی آگهی متنی

صفحه اصلی وب سایت ادوکس

 
برای ورود به سیستم کافیست بر روی دکمه سبز رنگ  بالای صفحه کلیک کنید. تفاوتی نمی کند که در کدام یک از صفحات حضور داشته باشید. دستور ورود این دکمه یکسان عمل می کند.
پیشنهاد ما این است که به جهت بهره مندی از تمامی امکانات کاربران، قبل از انجام هرگونه عملیاتی عضو وب سایت شوید و با اکانت کاربری کارهای مورد نظر خود را انجام دهید.

 

انتخاب ابزار و تجهیزات

 

پس از ورود به سیستم تمامی ابزار و ماشین آلات ثبت شده در وب سایت در معرض نمایش قرار می گیرند. هیچ محدودیتی به لحاظ زمان حضور در سیستم، انتخاب و جا بجایی بین منوها وجود ندارد. این پیش بینی هم انجام شده است که چنانچه به هر دلیل کار با وقفه روبرو شود. موارد انتخابی شما در حالت انتخاب شده (Select) باقی خواهند ماند تا در مراجعه بعد بتوانید دستورات را به اتمام برسانید.

 

جستجوی ابزار

 

با کلیک بر روی هر یک از تصاویر مورد نظر، یک تیک سبز رنگ به معنی انتخاب صحیح بر روی آن درج می شود. شما می توانید از طریق جابجایی بین صفحات از پائین صفحه و یا انتخاب از طریق منو سمت راست برای مشاهده دسته بندی ها استفاده کنید و به محصول مورد نظر خود برسید.

 

 

برای آشنایی شما منویی به صورت اتفاقی انتخاب کرده ایم. همانطور که اشاره شد محدودیتی برای جابجایی های مکرر بین صفحات و منو وجود ندارد.

 

 

با هر انتخاب، تعداد موارد پائین صفحه در کادر سبز رنگ نمایش داده می شود. در نهایت می توانید با کلیک بر روی دکمه نمایش به مرحله بعدی بروید.

 

بررسی نهایی و ثبت

 

تمامی موارد انتخاب شده را مشاهده خواهید کرد. می توانید آنها را بررسی نموده و در صورت لزوم با کلیک بر روی علامت x داخل کادر دایره ی بالای هر محصول، امکان حذف از لیست سفارش نیز وجود دارد. پس از بررسی و اطمینان خاطر، روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

 

ثبت سفارش و پرداخت

 

در ادامه روند ثبت سفارش فرمی که به صورت نمونه در بالا نمایش داده شده است، ظاهر می شود. لطفا تمامی فیلدهای آنرا کامل و صحیح پر نمائید زیرا پس از ثبت و پرداخت به آنها استناد خواهد شد. شماره موبایل و آدرس ایمیلی که در فیلدهای مشخص شده ملاحظه می نمائید به دیگران نمایش داده نمی شود و صرفا جهت ایجاد ارتباط موثر با شما دریافت می شوند. همینطور اطلاعات تبادلی، در صورتی که تیک فعال سازی دریافت آمار را زده باشید، بدون در بر داشتن هزینه اضافه ای برای شما، ارسال می شوند.

پیشنهاد می کنیم در بخش " متن آگهی " شماره تلفن ثابت یا همراه معتبری را جهت برقراری ارتباط کاربران درج نمائید تا اثر بخشی آن بیشتر شود.

همانطور که ملاحظه می فرمائید بر اساس تعداد محصولات انتخابی و همینطور مدت زمان نمایش به صورت خودکار هزینه محاسبه و اعلام می گردد. می توانید با تغییر مدت زمان نمایش از هزینه ها و تخفیفات ارائه شده مطلع شده و بهترین گزینه برای خود را انتخاب کنید.

در نهایت با کلیک بر روی ثبت و پرداخت، به درگاه کاملا امن بانکی منتقل می شوید و به راحتی انتقال وجه صورت گرفته و رسید در اختیارتان قرار می گیرد.

 

آگهی تک محصول

 

برای آن دسته از کاربرانی که به هر دلیلی مایل به ثبت گروهی آگهی متنی نیستند هم گزینه مجزایی در نظر گرفته شده است تا به صورت موردی و تک محصول مجموعه خود را به کاربران معرفی نمایند.

با کلیک بر روی دکمه  می توانید وارد صفحه ثبت سفارش و پرداخت شده و به نسبت مدت زمان نمایش  مورد نظرتان پرداخت وجه انجام دهید.

 

داشبورد کاربری

پس از تکمیل و تائید فرایند ثبت نام بر روی وب سایت، داشبورد کاربری به شما تعلق می گیرد. با استفاده از نام کاربری و رمز ورود اختصاصی خود می توانید به صورت روزانه و آنلاین از طریق داشبورد به بررسی تعداد بازدیدها و میزان محبوبیت هر یک از محصولاتی که برای آنها آگهی ثبت کرده اید، بپردازید.

از این جهت است که در ابتدا نیز پیشنهاد کردیم لطفا قبل از انجام هر اقدامی حتما عضو وب سایت شوید.

 
از توجه و حسن نظرتان سپاسگزاریم
لطفا این خدمات را به همکاران خود پیشنهاد و توصیه کنید. ممنون !
    
دی ان ان evoq