توسط ادوکس شنبه 5 مرداد 1392 3704

مجله صدرا: اولین آگهی نامه تخصصی ابزار و یراق ایران


فعالیت مجموعه صدرا از سال 1378 با اخذ مجوز رسمی از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی تحت عنوان کانون آگهی و تبلیغات صدرا شکل گرفت. هدف از تشکیل آن فراهم آوردن محیطی کاملا تخصصی و کارآمد جهت بازار ابزار و یراق کشور بود که برای اولین بار دراین خصوص یک شرکت خصوصی چنین فعالیتی را انجام میداد. با توجه به فکر بکر اولیه با استقبال فراوانی روبرو شد که همان موجب ماندگاری و پیشرفت روز افزون مجله ابزار صدرا گردید. در طی سالیان فعالیت خود، بنیانگذار مجلات و آگهی نامه های تخصصی در اصناف مختلف بود تا رسالت خود را در کمک به پیشرفت مشتریان و فرصت های کسب و کار به بهترین نحوه به انجام رسانده باشد. از آن جمله می توان به چاپ و توزیع مجله لوکس یراق آلات صدرا، مجله ابزار قاصدک ویژه شهرستان ها، مجله ابزار و ماشین آلات چوب صدرا، مجله صنعت ساختمان صدرا، آگهی نامه پلاس ویژه برندهای برتر اشاره کرد.

صدرا تسلط کاملی بر توزیع مویرگی داشته با داشتن سالها تجربه و اطلاعات کاملا به روز خود، درک عمیقی از نیازهای مشتریان و لزوم افزایش کارایی در خدمت آنان دارد. در امتداد خدمات تبلیغاتی، صدرا خود را تنها یک شرکت تبلیغاتی یا هنری نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی "صدرا" ارائه‌ی راه‌حل‌ هاي یک‌ پارچه می باشد در عین حال که مقرون به‌ صرفه بوده برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی همچون افزایش فروش، کسب سهم بازار بیشتر، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند ها، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. امروز نام صدرا یکی از بزرگترین مجموعه های خصوصی کشور در زمینه رسانه و تبلیغات می باشد. 

وب سایت ادوکس ADVEX  و مجله صدرا دو مجموعه مستقل هستند و این متن با توجه به سابقه دیرینه آشنایی و تعاملات کاری فی مابین به جهت حمایت و تبلیغات درج شده است.

 

اشتراک گذاری:
printrating
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر