نشریه ماهنامه ابزار و یراق

توسط ادوکس

 با توجه به رشد همه جانبه اطلاعات و دانش دست اندرکاران صنعت کشور - اعم از تولید کنندگان، واردکنندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان - به راستی احساس نیاز به نشریه ای با مطالب و مقالات تخصصی در این حیطه به وجود آمد و چه هوشمندانه دوستان ما در نشریه ابزار و یراق اقدام به تولید محتوایی چنین مجله ای کردند. 

ماهنامه ابزار و یراق، اولین و تنها نشریه در زمینه صنایع مربوط به ابزار و یراق می باشد که موضوعاتی همچون مصاحبه با صاحبان صنایع و تولید کنندگان، مقالات علمی، گزارشات، آموزش ها، معرفی تازه های بازار ابزار، اخبار اقتصادی داخلی و جهانی، قبول تبلیغات مرتبط و مقایسه ابزارآلات تلاشی بی وقفه در جهت اطلاع رسانی صحیح به بخش دولتی صنعت، بخش خصوصی، تولید کنندگان ابزار و یراق و مردم را داراست.

نشریه ماهنامه تخصصی ابزار و یراق به همت والای سرکار خانم آبام در مقام مدیرمسئول و سردبیر تدوین و به چاپ می رسد که جای بسی تقدیر و همینطور حمایت دارد.

وب سایت ADVEX.ir همچنان بر راستای رسالت خود که همانا اولین بودن می باشد، توانسته است با عوامل و مدیریت مجله ابزار و یراق همکاری های خوب و مثمر ثمری را داشته و در کنار آن از تجربیات ارزشمند ایشان بهره مند شود. به امید روزهای پر بار تر برای این مجله وزین و ارزشمند و حمایت فعالان صنعت کشور از آن.

لطفا جهت بازدید از وب سایت این مجموعه بر روی آدرس www.aymbazar.com کلیک کنید.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر