توسط ادوکس دوشنبه 21 مرداد 1392 3576

مجله سیب: اولین آگهی نامه تخصصی چوب، MDF و تجهیزات

کانون تبلیغاتی سیب در سال 1386 با هدف شناسایی و معرفی مراکز تولیدی و وارداتی صنعت چوب تاسیس گردید و در راستای رسیدن به این هدف آگهی نامه صنایع چوب ایران را جهت ارتباط هر چه موثرتر آنها با مصرف کنندگان به چاپ رساند.

از آنجایی که مجله صنایع چوب ایران  (که در بین مخاطبین به مجله سیب نیز شناخته شده است) باید به رسالت اطلاع رسانی خود به درستی عمل کند، اقدام به برگزاری کمپین های متنوعی در طی سالیان فعالیت خود نمود که این امر موجب ایجاد حس خوب نزدیکی بیشتر و صحت اطلاع رسانی ما بین دست اندرکاران گردید. همچنین زمان بندی های توزیع حساب شده، تدوین و اجرای روش های نوین در شیوه توزیع و در نهایت سطح عملکرد مطلوب اجرایی این مجموعه، آنرا به رسانه ای با جایگاه ویژه و شاخص معرفی کرده است.

کانون تبلیغاتی سیب در کنار طبع و نشر مجلات تخصصی، توانسته است با تکیه بر تجربه ارزشمند خود در جایگاه مشاوری قابل اعتماد در امور مشاوره تبلیغات چاپی، برگزاری نمایشگاه و غرفه داری، برگزاری سمینارهای اختصاصی و نشر ویژه نامه های نمایشگاهی برای شرکت های تجاری و وارد کنندگان صنوف چوب قرار گیرد.

از دیگر فعالیت های مجله سیب حضور پر رنگ و چشمگیر در نمایشگاه های تخصصی داخلی و بین المللی می باشد. از جمله آنها نمایشگاه صنایع چوب مشهد،وودکس تبریز، وودکس شیراز، WODEX تهران، WOODEXPO تهران و ZOW استانبول ترکیه می باشد. قابل ذکر است که کانون تبلغاتی سیب به عنوان اولین و تنها شرکت کننده در نمایشگاه ZOW شرکت کرد و توانست با چاپ و توزیع اولین ویژه نامه تخصصی سه زبانه ( ترکی استانبولی، انگلیسی و فارسی ) محصولی منحصر به فرد را به نام و کارنامه درخشان خود به ثبت برساند. همچنین 8 سال حضور فعال و مستمر در نمایشگاه صنایع چوب و مبلمان تویاپ (Tuyap) ترکیه و چاپ وتوزیع ویژه نامه سه زبانه (فارسی، ترکی استانبولی، انگلیسی) از دیگر شاخص های عملکرد درخشان این شرکت طی سالیان اخیر می باشد.                

 

وب سایت ADVEX توجه به پیشینه دوستی و اطلاع رسانی مشترک با کانون تبلیغاتی سیب، حمایت کامل خود را از مجموعه فعالیت های آن بعمل می آورد و این متن جهت تبلیغات درج شده است.

لطفا جهت بازدید از وب سایت این مجموعه بر روی آدرس www.apple-ag.com کلیک کنید.

اشتراک گذاری:
printrating
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر