توسط ادوکس چهارشنبه 1 آبان 1398 374

INTEX : دومین نمایشگاه تخصصی ابزار، پیچ و مهره و صنایع وابسته

شرکت مبادلات نوین هزاره سوم از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را حوزه خدمات نمایشگاهی آغاز نمود که در طی ۹ سال فعالیت خود، نماینده بیش از ۲۵ نمایشگاه تخصصی ترکیه در ایران بوده است. از آن جمله: 

IZFASH, DEMOS FUARCILK, ARES FUARILIK, EFOR FUARCILIK, CLARION SURVEY, ARTKIM GROUP 

مبادلات نوین اولین نمایشگاه داخلی خود را در سال ۹۵ با موضوع ” ابزار، یراق و تجهیزات وابسته ” در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار کرد.این رویداد با حضور قوی مشارکت کنندگان خارجی از کشورهای آلمان، تایوان، چین، هند، ترکیه، اسلواکی، اتریش و بلغارستان برگزار شد. اجرای دومین دوره با توجه به تلاطم های داخل کشور با کمی تاخیر تدارک دیده شده و با توجه به ثبات نسبی بازار برای سال 98 تصمیم بر اجرای دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ابزار، پیچ و مهره، یراق آلات صنعتی و صنایع وابسته INTEX2019 گرفته شده. در کنار فعالیت در خصوص ابزارآلات صنعتی، شرکت مبادلات نوین در حوزه های تخصصی دیگر نیز ورود داشته است که نتیجه تحقیقات بازار منجر به برگزاری نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات “آشپزخانه صنعتی، فست فودها” و ” هتل ها و صنایع وابسته” KITCHEX نیز گردید.

شرکت مبادلات نوین ضمن ارائه مشاوره در برگزاری نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی، خدمات نمایشگاهی از قبیل؛ ساخت غرفه، لوازم و تجهیزات غرفه، مترجم، ویزا، هتل، ترانسفر را نیز در حیطه وظایف و دستور کار خود قرار داده است.

راه های ارتباطی جهت کسب اطلاعات تکمیلی و پیش ثبت نام :

وب سایت: www.intextradeshow.com

تلفن: 66453976 - 66453576 - 021


در راستای رسالت کاری ما که همان اطلاع رسانی صحیح به بازار هدف است، ADVEX  به عنوان حامی رسمی رسانه دیجیتال این رویداد تخصصی همکاری و تلاش می نماید.

 

اشتراک گذاری:
printrating
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر